Netradiční a luxusní modelované dorty a recepty

Vítejte


Vítejte na stránkách, kde můžete nalézt inspiraci pro své pečení, cukraření, ale i vaření. Mým největším koníčkem je výroba luxusních netradičních dortů, které jsou nejen hezké na pohled, ale také vynikající chuti. Vždyť k čemu by byl nejkrásnější dort, kdyby si na něm strávníci nepochutnali! Ráda předám inspiraci ostatním, které to zajímá. Ve fotogaleriích najdete kromě mých dílek občas i nějaké fotopostupy. Recepty naleznete v sekci článků.

Mým celoživotním snem je pracovat v zakázkové cukrářské výrobně, kde budu mít možnost takových originálních dortů a zákusků udělat mnohem víc a rozmanitějších. Mám za sebou už dvouletou praxi v cukrářských provozech jako samostatná cukrářka a vývojářka v cukrářské výrobě. Je to hodně zajímavá práce. Ale umělecké dorty mi vždycky budou tím největším koníčkem. :-)

Pokud mě chcete kontaktovat, prosím využijte "Kontakt". Ráda vám poradím, co budu vědět. Dorty peču pro rodinu, přátele a známé. Nejsem výrobna. Moc mě to baví, každý dort je výzva a každý dort je originál. Nedělám dvakrát stejný dort, udělám podobný, ale stejný nikdy ne. Ať se vám tu líbí!


Lucie "Cukrařinka" (Praha)


Novinky


Nebyly napsané žádné novinky

Vygenerované za: 0.03 sekund
4,235,730 návštěv